Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla psa.

Czas zabaw z czworonogiem jest niezwykłą okazją, żeby wykorzystać energiczność naszego pupila, jednocześnie budować zaufanie. Codzienne gry wpływają dobrze na witalność zwierzęcia, oraz dają uciechę opiekunowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy wiele różnorodnych rodzajów zabawek dla psów, ale w jaki sposób zakupić tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę dostaniemy w większości sklepów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, odpowiednich do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych materiałów, są piłki z gumy, z materiału czy plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów bywają stałe, ale musimy myśleć o możliwości udławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Kupując nową zabawkę nie zapominajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to niezwykle ważne, jeśli jesteśmy opiekunami małych ras psów, takich jak pudle lub yorki, którym dobieramy mniejsze wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy poszaleć z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie zwierzak może wybiegania się. Jeśli pies umie aportować, powinniśmy kupić frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, aby zwierzakowi łatwo można było trzymać zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa zabawką w czasie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych wypadków kupujmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ciekawą formą aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

akcesoria dla psów